Yankee Candle vonná svíčka Tumbler ve skle malá Signature Midnight Jasmine 122g
Vonná svíčka ze sójového vosku s intenzivní vůní nočního jasmínu v elegantním skleněném tumbleru s kovovým víčkem.
Signature Midnight Jasmine od Yankee Candle je luxusní vonná svíčka, která přináší do vašeho domova opojnou vůni nočního jasmínu. Tato svíčka vytváří romantickou a uklidňující atmosféru, ideální pro večerní relaxaci nebo vytvoření intimního prostředí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Všechny svíčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 5038581155418 |
| Barva: | Bílá |
| Doba hoření: | 30 - 40 hodin |
| Druh svíček: | Vonné svíčky, Ve skle |
| Hloubka obalu: | 8 cm |
| Objem: | 122 g |
| Složení: | sójový vosk s vonnými přísadami |
| Typ vůně: | jasmínová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Podobné produkty
Dopřejte si svěží ovocnou vůni mísy třešní. Vůně malin a mandlí je pokrytá nadýchanými pastelově růžovými obláčky vanilkového krému.
Vonná svíčka Yankee Candle Signature Santa On Skis přináší svěží zimní vůni borovice, eukalyptu a máty s jemným dotekem vanilky. Velká...
Podzimní denní snění. Krásná vůně hřebíčku, levandule, eukalyptového dřeva a balzámové jedle.
Vonná svíčka Yankee Candle Signature Vanilla Flurries přináší jemnou zimní vůni vanilky, bílého pižma a krémového karamelu. Velká svíčka...
Šťavnaté štiplavě sladké aroma přírodního daru. Není nic lahodnějšího než čerstvé a uzrálé maliny.
Vonná svíčka WoodWick Rouge Oud okouzlí intenzivní vůní vzácného oudu, doplněnou o tóny ambry, pižma a jemného koření. Dřevěný knot při...
