Yankee Candle vonná svíčka Tumbler ve skle malá Signature Bayside Cedar 122g
Vonná svíčka ze sójového vosku s vůní cedru, bergamotu a grapefruitu v elegantním skleněném tumbleru s kovovým víčkem.
Signature Bayside Cedar od Yankee Candle je luxusní vonná svíčka, která přináší svěží a zelené aroma připomínající procházku lesem po jarním dešti. Vůně kombinuje osvěžující tóny bergamotu a grapefruitu se zelenou hruškou, které jsou doplněny květy mandarinky a leknínu. Základem je hřejivá kombinace ambry, cedrového dřeva a pižma.
Svíčka je vyrobena z kvalitní směsi sójového vosku, který zajišťuje čisté a rovnoměrné hoření. Knot je ze 100% přírodních vláken a je důkladně testován pro optimální hoření. Svíčka je umístěna v kvalitním průhledném skle s kovovým víčkem, které může sloužit i jako podstavec.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Všechny svíčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 5038581155388 |
| Barva: | Modrá |
| Doba hoření: | 30 - 40 hodin |
| Druh svíček: | Vonné svíčky, Ve skle |
| Hloubka obalu: | 8 cm |
| Objem: | 122 g |
| Složení: | sójový vosk s vonnými přísadami |
| Typ vůně: | Dřevitá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Podobné produkty
Espresso s vanilkovým luskem - Okouzlující a nezaměnitelná vůně čerstvě namleté kávy, která se snoubí se sladkým nádechem vanilky a...
Vonná svíčka Yankee Candle Signature Vanilla Flurries přináší jemnou zimní vůni vanilky, bílého pižma a krémového karamelu. Velká svíčka...
Pobřežní cedr - Procházka po lesní stezce po letním dešti. Vzduch je naplněn osvěžujícími tóny grapefruitu, jemnými květy mandarinky a...
Jemná vlna a ambra - Zabalte se do měkkého ručně pleteného plédu a nechte se unést vůní bílé ambry, jemného jasmínu a luxusního kašmíru....
Černý čaj s citrónem - Osvěžující klasika – vůně černého čaje, jemně oslazeného vanilkou a zjemněného tóny pižma, zakončená osvěžující...
