JANZEN vonná svíčka Coral 210 g
Naplňte svůj domov světlem, atmosférou a svou oblíbenou vůní. V každém žádaném parfému JANZEN je vonná svíčka. Pěkné pro váš klid a další rozměr vašeho interiéru.
Speciální sójový vosk uvolňuje parfém pomalu. Coral 58 se šafránem a jantarem v základu symbolizuje rozmanitost. Na jedné straně silné a kořenité, na druhé jemné a smyslné. Živé manželství mezi sladkým a (trochu) hořkým.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Všechny svíčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8717612645582 |
| Barva obalu: | Černá |
| Doba hoření: | 40 - 50 hodin |
| Hloubka obalu: | 8 cm |
| Materiál knotu: | Bavlněný |
| Materiál obalu: | Skleněná |
| Objem: | 0.21 l |
| Počet kusů v balení: | 1 |
| Šířka obalu: | 8 cm |
| Tvar obalu: | Kulatý |
| Typ knotu: | Přírodní |
| Typ vosku: | Sójový vosk |
| Typ vůně: | Kořeněné |
| Váha vč. obalu: | 0.3 kg |
| Výška obalu: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Podobné produkty
Podzimní denní snění. Krásná vůně hřebíčku, levandule, eukalyptového dřeva a balzámové jedle.
Velká svíčka WoodWick Patchouli Créme přináší zemitou vůni pačuli zjemněnou krémovou vanilkou a dřevitým pižmem. Díky širokému dřevěnému...
WoodWick Metals Melanite Mist 275 g – elegantní svíčka s čistou a svěží vůní. Kovový design, praskající dřevěný knot a až 55 hodin hoření.
Vonná svíčka Yankee Candle Signature Slopeside Spritz přináší osvěžující citrusovou vůni s tóny pomeranče, grapefruitu, zázvoru a...
Vonná svíčka Trilogy je trojkombinace vzájemně sladěných vůní Amethyst & Amber, Suede & Sandalwood a Smoked Jasmine.
Nová luxusní značka svíček s dřevěným knotem Lumante ve skleněné dóze ve tvaru vázy. Ponořte se do podzimní atmosféry s vůní...
