JANZEN vonná svíčka Orange 210 g
Naplňte svůj domov světlem, atmosférou a svou oblíbenou vůní. V každém žádaném parfému JANZEN je vonná svíčka. Pěkné pro váš klid a další rozměr vašeho interiéru.
Speciální sójový vosk uvolňuje parfém pomalu. Vůně jako dlouhý letní den: Orange 77 je lehká a veselá, neodolatelná a plná očekávání. Tato vášnivá vůně je plná odstínů květin a ovoce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Všechny svíčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8717612644776 |
| Barva obalu: | Šedá |
| Doba hoření: | 40 - 50 hodin |
| Hloubka obalu: | 8 cm |
| Materiál knotu: | Bavlněný |
| Materiál obalu: | Skleněná |
| Objem: | 0.21 l |
| Počet kusů v balení: | 1 |
| Šířka obalu: | 8 cm |
| Tvar obalu: | Kulatý |
| Typ knotu: | Přírodní |
| Typ vosku: | Sójový vosk |
| Typ vůně: | Ovocné |
| Váha vč. obalu: | 0.3 kg |
| Výška obalu: | 12 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Podobné produkty
Vonná svíčka Yankee Candle Signature Slopeside Spritz přináší osvěžující citrusovou vůni s tóny pomeranče, grapefruitu, zázvoru a...
Vonná svíčka Trilogy je trojkombinace vzájemně sladěných vůní Amethyst & Amber, Suede & Sandalwood a Smoked Jasmine.
Vonná svíčka Trilogy je trojkombinace vzájemně sladěných vůní Fireside, Redwood a Sandalwood Clove.
Nová luxusní značka svíček s dřevěným knotem Lumante ve skleněné dóze ve tvaru vázy. Ponořte se do podzimní atmosféry s vůní...
Vonná svíčka Yankee Candle Signature Vanilla Flurries přináší jemnou zimní vůni vanilky, bílého pižma a krémového karamelu. Velká svíčka...
Espresso s vanilkovým luskem - Okouzlující a nezaměnitelná vůně čerstvě namleté kávy, která se snoubí se sladkým nádechem vanilky a...
Teplá a kořeněná vůně aromatické svíčky Cinnamon Chai vytváří útulnou a uklidňující atmosféru, která zklidní vaše smysly.
