JANZEN dárková sada Cosy Moments Skin
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Všechny svíčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8717612926902 |
| Barva obalu: | Bílá |
| Doba hoření: | 40 - 50 hodin |
| Hloubka obalu: | 15 cm |
| Materiál knotu: | Bavlněný |
| Materiál obalu: | Skleněná |
| Objem: | 0.12 l |
| Počet kusů v balení: | 2 |
| Složení: | Podívejte se na složky příslušného produktu. |
| Šířka obalu: | 15 cm |
| Tvar obalu: | Kulatý |
| Typ vosku: | Sójový vosk |
| Typ vůně: | Květinové |
| Váha vč. obalu: | 0.4 kg |
| Velikost: | Malá |
| Výška obalu: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Podobné produkty
WoodWick Metals Melanite Mist 275 g – elegantní svíčka s čistou a svěží vůní. Kovový design, praskající dřevěný knot a až 55 hodin hoření.
Vonná svíčka WoodWick Rouge Oud okouzlí intenzivní vůní vzácného oudu, doplněnou o tóny ambry, pižma a jemného koření. Dřevěný knot při...
Vonná svíčka Yankee Candle Signature Vanilla Flurries přináší jemnou zimní vůni vanilky, bílého pižma a krémového karamelu. Velká svíčka...
Dopřejte si svěží ovocnou vůni mísy třešní. Vůně malin a mandlí je pokrytá nadýchanými pastelově růžovými obláčky vanilkového krému.
Velká svíčka WoodWick Patchouli Créme přináší zemitou vůni pačuli zjemněnou krémovou vanilkou a dřevitým pižmem. Díky širokému dřevěnému...
