JANZEN vonná svíčka Black 210 g
Naplňte svůj domov světlem, atmosférou a svou oblíbenou vůní. V každém žádaném parfému JANZEN je vonná svíčka. Pěkné pro váš klid a další rozměr vašeho interiéru.
Speciální sójový vosk uvolňuje parfém pomalu. Svěží hřejivá vůně, balancující mezi lehkou a intenzivní, ženskou a mužskou. Black 22 je bohatý buket bergamotu a horkého koření, tropické kůry a sladkých fazolí tonka – známé také jako „zakázané ovoce".
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Všechny svíčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8717612644226 |
| Barva obalu: | Šedá |
| Doba hoření: | 40 - 50 hodin |
| Hloubka obalu: | 8 cm |
| Materiál knotu: | Bavlněný |
| Materiál obalu: | Skleněná |
| Objem: | 0.21 l |
| Počet kusů v balení: | 1 |
| Šířka obalu: | 8 cm |
| Tvar obalu: | Kulatý |
| Typ knotu: | Přírodní |
| Typ vosku: | Sójový vosk |
| Typ vůně: | Ovocné |
| Váha vč. obalu: | 0.3 kg |
| Výška obalu: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Podobné produkty
Vonná svíčka Yankee Candle Signature Santa On Skis přináší svěží zimní vůni borovice, eukalyptu a máty s jemným dotekem vanilky. Velká...
Vonná svíčka Yankee Candle Signature Golden Pumpkin přináší hřejivou vůni pečené dýně, jablka, skořice a vanilky. Velká svíčka o...
Nová luxusní značka svíček s dřevěným knotem Lumante ve skleněné dóze ve tvaru vázy. Oživte svůj domov vůní Vanilla Mocha. Sladká...
Vonná svíčka WoodWick Rouge Oud okouzlí intenzivní vůní vzácného oudu, doplněnou o tóny ambry, pižma a jemného koření. Dřevěný knot při...
Dopřejte si svěží ovocnou vůni mísy třešní. Vůně malin a mandlí je pokrytá nadýchanými pastelově růžovými obláčky vanilkového krému.
Nová luxusní značka svíček s dřevěným knotem Lumante ve skleněné dóze ve tvaru vázy. Oživte svůj domov luxusní vůní Cashmere. Svěží...
