WoodWick vonná svíčka s dřevěným knotem Renew Cherry Blossom & Vanilla 184g
WoodWick ReNew Cherry Blossom & Vanilla je luxusní vonná svíčka ze střední řady, která kombinuje jemnou vůni třešňového květu s hřejivými tóny vanilky. Tato harmonická kombinace vytváří příjemnou a uklidňující atmosféru v každém prostoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Všechny svíčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 5038581148359 |
| Barva: | Růžová |
| Doba hoření: | 40 - 50 hodin |
| Druh svíček: | Vonné svíčky, Ve skle |
| Hloubka obalu: | 8.2 cm |
| Objem: | 184 g |
| Složení: | sójový vosk s vonnými přísadami |
| Typ vůně: | Květinová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Podobné produkty
Vonná svíčka Yankee Candle Signature Santa On Skis přináší svěží zimní vůni borovice, eukalyptu a máty s jemným dotekem vanilky. Velká...
WoodWick Metals Melanite Mist 275 g – elegantní svíčka s čistou a svěží vůní. Kovový design, praskající dřevěný knot a až 55 hodin hoření.
WoodWick Metals Sparkling Pomelo 275 g – elegantní svíčka s vůní šťavnatého pomela. Kovový design, praskající dřevěný knot a až 55 hodin...
Nová luxusní značka svíček s dřevěným knotem Lumante ve skleněné dóze ve tvaru vázy. Ponořte se do podzimní atmosféry s vůní...
Nová luxusní značka svíček s dřevěným knotem Lumante ve skleněné dóze. Vůně Soft Blanket kombinuje sladké bonbony a lilie s jemným...
Vonná svíčka Yankee Candle Signature Vanilla Flurries přináší jemnou zimní vůni vanilky, bílého pižma a krémového karamelu. Velká svíčka...
