JANZEN vonná svíčka Skin 210 g
Naplňte svůj domov světlem, atmosférou a svou oblíbenou vůní. V každém žádaném parfému JANZEN je vonná svíčka. Pěkné pro váš klid a další rozměr vašeho interiéru.
Speciální sójový vosk uvolňuje parfém pomalu. Veselá a veselá, to je Skin 90. Třešňový květ má v Japonsku téměř posvátný status. Se svými světle růžovými listy a příjemnou vůní je strom opravdovým svátkem pro smysly. Jemnost třešňového květu se v tomto parfému střídá se svěžestí lilie a mohutností tonka fazolí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Všechny svíčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8717612645902 |
| Barva obalu: | Černá |
| Doba hoření: | 40 - 50 hodin |
| Hloubka obalu: | 8 cm |
| Materiál knotu: | Bavlněný |
| Materiál obalu: | Skleněná |
| Objem: | 0.21 l |
| Počet kusů v balení: | 1 |
| Šířka obalu: | 8 cm |
| Tvar obalu: | Kulatý |
| Typ knotu: | Přírodní |
| Typ vosku: | Sójový vosk |
| Typ vůně: | Květinové |
| Váha vč. obalu: | 0.3 kg |
| Výška obalu: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Podobné produkty
Nová luxusní značka svíček s dřevěným knotem Lumante ve skleněné dóze ve tvaru vázy. Oživte svůj domov luxusní vůní Cashmere. Svěží...
Po celodenní zábavě na slunci si pověste plážovou osušku a nechte ji uschnout na svěžím mořském vzduchu. Čisté tóny ozónu se mísí s vůní...
Nová luxusní značka svíček s dřevěným knotem Lumante ve skleněné dóze ve tvaru vázy. Oživte svůj domov vůní Vanilla Mocha. Sladká...
Bílý a fialový šeřík společně se špetkou levandule vytváří zcela neodolatelnou a autentickou vůni.
Vonná svíčka WoodWick Patchouli Créme spojuje zemitou vůni pačuli s jemnými tóny krémové vanilky a dřevitého pižma. Dřevěný knot při...
