JANZEN vonná svíčka Fuchsia 210 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Všechny svíčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8717612644691 |
| Barva obalu: | Šedá |
| Doba hoření: | 40 - 50 hodin |
| Hloubka obalu: | 8 cm |
| Materiál knotu: | Bavlněný |
| Materiál obalu: | Skleněná |
| Objem: | 0.21 l |
| Počet kusů v balení: | 1 |
| Šířka obalu: | 8 cm |
| Tvar obalu: | Kulatý |
| Typ knotu: | Přírodní |
| Typ vosku: | Sójový vosk |
| Typ vůně: | Květinové |
| Váha vč. obalu: | 0.3 kg |
| Výška obalu: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Podobné produkty
Vonná svíčka Trilogy je trojkombinace vzájemně sladěných vůní Fireside, Redwood a Sandalwood Clove.
Nová luxusní značka svíček s dřevěným knotem Lumante ve skleněné dóze ve tvaru vázy. Překvapte své smysly sváteční vůní Apple Cinnamon....
WoodWick Metals Cypress Ore 275 g – elegantní svíčka s vůní cypřiše a dřevitými tóny. Stylový kovový design, praskající dřevěný knot a až...
Nová luxusní značka svíček s dřevěným knotem Lumante ve skleněné dóze ve tvaru vázy. Oživte svůj domov vůní Vanilla Mocha. Sladká...
