JANZEN vonná svíčka Earth 210 g
Naplňte svůj domov světlem, atmosférou a svou oblíbenou vůní. V každém žádaném parfému JANZEN je vonná svíčka. Pěkné pro váš klid a další rozměr vašeho interiéru.
Speciální sójový vosk uvolňuje parfém pomalu. Parfém s charakterem, Earth 46. Kořeněný, teplý, bohatý a kožovitý, se sladkým podtónem. Tato působivá vůně spojuje vše dohrom
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Všechny svíčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8717612645469 |
| Barva obalu: | Černá |
| Doba hoření: | 40 - 50 hodin |
| Hloubka obalu: | 8 cm |
| Materiál knotu: | Bavlněný |
| Materiál obalu: | Skleněná |
| Objem: | 0.21 l |
| Počet kusů v balení: | 1 |
| Šířka obalu: | 8 cm |
| Tvar obalu: | Kulatý |
| Typ knotu: | Přírodní |
| Typ vosku: | Sójový vosk |
| Typ vůně: | Kořeněné |
| Váha vč. obalu: | 0.3 kg |
| Výška obalu: | 12 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Podobné produkty
Jemná vlna a ambra - Zabalte se do měkkého ručně pleteného plédu a nechte se unést vůní bílé ambry, jemného jasmínu a luxusního kašmíru....
Vonná svíčka Trilogy je trojkombinace vzájemně sladěných vůní Amethyst & Amber, Suede & Sandalwood a Smoked Jasmine.
Vonná svíčka Yankee Candle Signature Santa On Skis přináší svěží zimní vůni borovice, eukalyptu a máty s jemným dotekem vanilky. Velká...
Vonná svíčka Yankee Candle Signature Summit Stargazing přináší uklidňující dřevitou vůni s tóny ambry, cedrového dřeva a jemného pižma....
Nová luxusní značka svíček s dřevěným knotem Lumante ve skleněné dóze ve tvaru vázy. Ponořte se do podzimní atmosféry s vůní...
