JANZEN vonná svíčka Sun 210 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Všechny svíčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8717612645810 |
| Barva obalu: | Černá |
| Doba hoření: | 40 - 50 hodin |
| Hloubka obalu: | 8 cm |
| Materiál knotu: | Bavlněný |
| Materiál obalu: | Skleněná |
| Objem: | 0.21 l |
| Počet kusů v balení: | 1 |
| Šířka obalu: | 8 cm |
| Tvar obalu: | Kulatý |
| Typ knotu: | Přírodní |
| Typ vosku: | Sójový vosk |
| Typ vůně: | Květinové |
| Váha vč. obalu: | 0.3 kg |
| Výška obalu: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Podobné produkty
Vonná svíčka Yankee Candle Signature Slopeside Spritz přináší osvěžující citrusovou vůni s tóny pomeranče, grapefruitu, zázvoru a...
Vonná svíčka WoodWick Rouge Oud okouzlí intenzivní vůní vzácného oudu, doplněnou o tóny ambry, pižma a jemného koření. Dřevěný knot při...
Nová luxusní značka svíček s dřevěným knotem Lumante ve skleněné dóze ve tvaru vázy. Ponořte se do podzimní atmosféry s vůní...
Vonná svíčka Trilogy je trojkombinace vzájemně sladěných vůní Fireside, Redwood a Sandalwood Clove.
WoodWick Metals Melanite Mist 275 g – elegantní svíčka s čistou a svěží vůní. Kovový design, praskající dřevěný knot a až 55 hodin hoření.
WoodWick Metals Candescent Coast 275 g – elegantní svíčka s dřevěným knotem, svěží mořskou vůní a moderním kovovým designem. Hoří až 55...
