JANZEN vonná svíčka Grey 210 g
Naplňte svůj domov světlem, atmosférou a svou oblíbenou vůní. Pěkné pro klid duše a další rozměr ve vašem interiéru.
Parfém se postupně uvolňuje díky speciálnímu sojovému vosku. Hoří asi 40 až 50 hodin. Jedinečné a odolné, elegantní a nadčasové. Je to vůně pro sebevědomého muže nebo ženu. Zemitý parfém na bázi pryskyřice a dřevěných třísek, doprovázený atlaským cedrem a balzamikem z australského santalového dřeva. S nádechem teaku a guayacanu (jihoamerický typ dřeva).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Všechny svíčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8717612644042 |
| Barva obalu: | Šedá |
| Doba hoření: | 40 - 50 hodin |
| Hloubka obalu: | 8 cm |
| Materiál knotu: | Bavlněný |
| Materiál obalu: | Skleněná |
| Objem: | 0.21 l |
| Počet kusů v balení: | 1 |
| Šířka obalu: | 8 cm |
| Tvar obalu: | Kulatý |
| Typ knotu: | Přírodní |
| Typ vosku: | Sójový vosk |
| Typ vůně: | Dřevité |
| Váha vč. obalu: | 0.3 kg |
| Velikost: | Střední |
| Výška obalu: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Podobné produkty
WoodWick Metals Cypress Ore 275 g – elegantní svíčka s vůní cypřiše a dřevitými tóny. Stylový kovový design, praskající dřevěný knot a až...
Vonná svíčka WoodWick Rouge Oud okouzlí intenzivní vůní vzácného oudu, doplněnou o tóny ambry, pižma a jemného koření. Dřevěný knot při...
Nová luxusní značka svíček s dřevěným knotem Lumante ve skleněné dóze ve tvaru vázy. Ponořte se do podzimní atmosféry s vůní...
Velká svíčka WoodWick Patchouli Créme přináší zemitou vůni pačuli zjemněnou krémovou vanilkou a dřevitým pižmem. Díky širokému dřevěnému...
Luxusní harmonická směs vodního jasmínu, sladkého zimolezu, neroli a mandarinkového květu. Tato květina je královnou noci a září ve...
