JANZEN vonná svíčka Euphoria 280 g
Tato parfémová svíčka nenápadně uvolňuje lahodnou vůni limitované edice. Vůně svíčky vás uvolní a je proto velmi vhodná pro meditační sezení. Pro dokonalý zážitek z vůně sfoukněte svíčku po 30 až 60 minutách. Svíčka stále vydává nádhernou vůni, dokud je vosk teplý.
Před použitím ustřihněte knot na 0,5 cm. Svíčka má přibližně 40 až 50 hodin hoření.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Všechny svíčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8717612640303 |
| Barva obalu: | Černá |
| Doba hoření: | 40 - 50 hodin |
| Hloubka obalu: | 8 cm |
| Materiál knotu: | Bavlněný |
| Materiál obalu: | Skleněná |
| Objem: | 0.28 l |
| Počet kusů v balení: | 1 |
| Šířka obalu: | 8 cm |
| Tvar obalu: | Kulatý |
| Typ knotu: | Přírodní |
| Typ vosku: | Sójový vosk |
| Typ vůně: | Květinové |
| Váha vč. obalu: | 0.3 kg |
| Výška obalu: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Podobné produkty
Nová luxusní značka svíček s dřevěným knotem Lumante ve skleněné dóze ve tvaru vázy. Překvapte své smysly sváteční vůní Apple Cinnamon....
Vonná svíčka WoodWick Rouge Oud okouzlí intenzivní vůní vzácného oudu, doplněnou o tóny ambry, pižma a jemného koření. Dřevěný knot při...
WoodWick Metals Melanite Mist 275 g – elegantní svíčka s čistou a svěží vůní. Kovový design, praskající dřevěný knot a až 55 hodin hoření.
Nová luxusní značka svíček s dřevěným knotem Lumante ve skleněné dóze ve tvaru vázy. Ponořte se do podzimní atmosféry s vůní...
Velká svíčka WoodWick Patchouli Créme přináší zemitou vůni pačuli zjemněnou krémovou vanilkou a dřevitým pižmem. Díky širokému dřevěnému...
Vonná svíčka Trilogy je trojkombinace vzájemně sladěných vůní Fireside, Redwood a Sandalwood Clove.
Podzimní denní snění. Krásná vůně hřebíčku, levandule, eukalyptového dřeva a balzámové jedle.
Dopřejte si svěží ovocnou vůni mísy třešní. Vůně malin a mandlí je pokrytá nadýchanými pastelově růžovými obláčky vanilkového krému.
