JANZEN dárková sada Cosy Moments Black
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Všechny svíčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8717612926223 |
| Barva obalu: | Bílá |
| Doba hoření: | 40 - 50 hodin |
| Hloubka obalu: | 15 cm |
| Materiál knotu: | Bavlněný |
| Materiál obalu: | Skleněná |
| Objem: | 0.12 l |
| Počet kusů v balení: | 2 |
| Složení: | Podívejte se na složky příslušného produktu. |
| Šířka obalu: | 15 cm |
| Tvar obalu: | Kulatý |
| Typ vosku: | Sójový vosk |
| Typ vůně: | Ovocné |
| Váha vč. obalu: | 0.4 kg |
| Velikost: | Malá |
| Výška obalu: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Podobné produkty
Vonná svíčka Yankee Candle Signature Summit Stargazing přináší uklidňující dřevitou vůni s tóny ambry, cedrového dřeva a jemného pižma....
Vonná svíčka Yankee Candle Signature Santa On Skis přináší svěží zimní vůni borovice, eukalyptu a máty s jemným dotekem vanilky. Velká...
WoodWick Metals Candescent Coast 275 g – elegantní svíčka s dřevěným knotem, svěží mořskou vůní a moderním kovovým designem. Hoří až 55...
WoodWick Metals Melanite Mist 275 g – elegantní svíčka s čistou a svěží vůní. Kovový design, praskající dřevěný knot a až 55 hodin hoření.
Šťavnaté štiplavě sladké aroma přírodního daru. Není nic lahodnějšího než čerstvé a uzrálé maliny.
