Yankee Candle vonná svíčka Signature ve skle velká North Pole Hideaway 567g
Velká vonná svíčka ze sójového vosku s dvěma knoty a svěží vůní inspirovanou severním pólem.
Signature North Pole Hideaway od Yankee Candle je luxusní vonná svíčka, která vás přenese do třpytivé zimní krajiny severního pólu. Vůně se skládá ze tří vrstev. Vrchní tóny tvoří třpytivé sněhové vločky, namrzlá zeleň a osvěžující bergamot. Srdce vůně obsahuje arktickou mátu, ledový vzduch a ledovcovou vodu. Základem je pudrový sníh, bílé pižmo a jemná ambra.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Všechny svíčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.57 kg |
| EAN: | 5038581161488 |
| Barva: | Modrá |
| Doba hoření: | 100 hodin |
| Druh svíček: | Vonné svíčky, Ve skle |
| Hloubka obalu: | 10 cm |
| Objem: | 567 g |
| Složení: | sójový vosk s vonnými přísadami |
| Typ vůně: | Svěží |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Plazmový zapalovač, nabíjení přes USB, malý, vhodný pro zapalování svíček, kamen, krbů nebo grilů.
Podobné produkty
WoodWick Metals Cypress Ore 275 g – elegantní svíčka s vůní cypřiše a dřevitými tóny. Stylový kovový design, praskající dřevěný knot a až...
WoodWick Metals Sparkling Pomelo 275 g – elegantní svíčka s vůní šťavnatého pomela. Kovový design, praskající dřevěný knot a až 55 hodin...
Vonná svíčka Yankee Candle Signature Summit Stargazing přináší uklidňující dřevitou vůni s tóny ambry, cedrového dřeva a jemného pižma....
